TWORZYMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ
Z nami zbudujesz reklamę w internecie!

Pozycjonowanie stron internetowych

Posiadanie firmowej strony www nie gwarantuje sukcesu. Dopiero jej dobra pozycja w wyszukiwarkach sprawia, że potencjalni klienci Twojego przedsiębiorstwa poznają Twoją ofertę. Jednak często firmy zapominają o pozycjonowaniu. Owszem można o nim zapomnieć ale tylko w przypadku stworzenia strony o mocno niszowej tematyce. Ale tu też jest haczyk, konieczne jest stworzenie DOBREJ strony internetowej. Różnice w pozycji w wyszukiwarce wynikające z konstrukcji witryny bardzo często są ogromne. Tak więc w tym przypadku robisz dobrą stronę i bardzo często jesteś już na topie listy wyszukiwania na wybrane słowo kluczowe jednak jeszcze raz należy podkreślić, że strona musi zostać odpowiednio wykonana.

Ale co zrobić kiedy firma nie działa w branży niszowej? Kiedy w danej branży jest duża konkurencja i to przede wszystkim konkurencja która korzysta z usług pozycjonowania? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zabrać się za pozycjonowanie swojej strony www.

Na czym polega pozycjonowanie?

Głównie na tworzeniu wizerunku Twojej strony a dokładniej na podnoszeniu jej wartości dla wyszukiwarki i użytkowników. Podstawowym i pierwszym zabiegiem który ma miejsce jest optymalizacja tekstów, contentu strony.
Kolejnym etapem jest zadbanie o jej popularność. Im Twoja witryna jest bardziej popularna tym wyższe osiąga pozycje w wynikach wyszukiwania. Na zwiększenie popularności strony można wpływać na kilka sposobów jednak nie będziemy tu opisywać szczegółów, natomiast zawsze możemy opowiedzieć o tym na spotkaniu.
Ostatnim etapem jest przypilnowanie zasianego ziarna i generowanie raportów zawierajacych aktualne dane dotyczące pozycji w wyszukiwarkach.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze wybrane strony internetowe

Strona internetowa Kancelaria Rachunkowa
 Strona internetowa Solaro
Strona internetowa Noclegi Astra
Strona internetowa Sala Weselna Astra
Strona internetowa Tel Kab
Strona internetowa dla Ułożony Ogród