TWORZYMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ
Z nami zbudujesz reklamę w internecie!

Pozycjonowanie stron internetowych

Posiadanie firmowej strony www nie gwarantuje sukcesu. Dopiero jej dobra pozycja w wyszukiwarkach sprawia, że potencjalni klienci Twojego przedsiębiorstwa poznają Twoją ofertę. Jednak często firmy zapominają o pozycjonowaniu. Owszem można o nim zapomnieć ale tylko w przypadku stworzenia strony o mocno niszowej tematyce. Ale tu też jest haczyk, konieczne jest stworzenie DOBREJ strony internetowej. Różnice w pozycji w wyszukiwarce wynikające z konstrukcji witryny bardzo często są ogromne. Tak więc w tym przypadku robisz dobrą stronę i bardzo często jesteś już na topie listy wyszukiwania na wybrane słowo kluczowe jednak jeszcze raz należy podkreślić, że strona musi zostać odpowiednio wykonana.

Ale co zrobić kiedy firma nie działa w branży niszowej? Kiedy w danej branży jest duża konkurencja i to przede wszystkim konkurencja która korzysta z usług pozycjonowania? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zabrać się za pozycjonowanie swojej strony www.

Na czym polega pozycjonowanie?

Głównie na tworzeniu wizerunku Twojej strony a dokładniej na podnoszeniu jej wartości dla wyszukiwarki i użytkowników. Podstawowym i pierwszym zabiegiem który ma miejsce jest optymalizacja tekstów, contentu strony.
Kolejnym etapem jest zadbanie o jej popularność. Im Twoja witryna jest bardziej popularna tym wyższe osiąga pozycje w wynikach wyszukiwania. Na zwiększenie popularności strony można wpływać na kilka sposobów jednak nie będziemy tu opisywać szczegółów, natomiast zawsze możemy opowiedzieć o tym na spotkaniu.
Ostatnim etapem jest przypilnowanie zasianego ziarna i generowanie raportów zawierajacych aktualne dane dotyczące pozycji w wyszukiwarkach.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze wybrane strony internetowe

Strona internetowa Ngroup Sp.z o.o.
Strona internetowa Przedszkole SMYK
Strona internetowa Taxi Pruszków
Strona internetowa Media Centrum
Strona internetowa dla United Furniture Company
Strona internetowa dla TEL-KAB Sp.z o.o.