TWORZYMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ
Z nami zbudujesz reklamę w internecie!

Zarządzanie i administracja stronami internetowymi

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy swój własny system do zarządzania treścia strony www. Charakteryzuje się on niezwyklą prostotą obsługi i bardzo intuicyjnym interfacem. Większość administratorów witryn www którzy mieli okazje pracować na Webstorm CMS potrafili w pełni modyfikować zawartość strony www już po niespełna godzinnym szkoleniu z administracji i zarządzania stronami www za pomocą Webstorm CMS.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie w każdej firmie znajduje się osoba która dysponuje czasem na administrację firmowym serwisem www czy chociażby niewielką wizytówką internetową.
Dlatego możemy zrobić to za Ciebie. Taka forma współpracy jest bardzo często najlepszym sposobem na zarządzanie treścią ponieważ dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu nasi pracownicy dokonają wszystkich zmian w dużo krótszym czasie i w sposób profesjonalny co pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Już od kilku lat nikt nie zadaje sobie pytania 'Czy prowadzić profil firmowy na facebooku?' - obecnie zadawane pytanie brzmi 'Jak prowadzić profil na facebooku?'
Prowadzenie FanPage jest niezwykle czasochłonnym zajęciem wymagającym sporej wiedzy nie tylko z zakresu marketingu ale również zasad działania portali społecznościowych.
Proponujemy atrakcyjne formy prowadzenia fanpage'a w kilku możliwych rozwiązaniach i prograch finansowych.

Jednoczesne połącznie zarządzania firmowym serwisem www oraz FanPage daje dodatkowe korzyści. Nie tylko możemy łatwiej i taniej zaplanować różne akcje promocyjne czy rabatowe ale również wykorzystać jedną stronę aby napędzała drugą i odwrotnie dzieki zintegrowaniu Twojej firmowej strony www z Open Graph.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze wybrane strony internetowe

Strona internetowa Kancelaria Rachunkowa
 Strona internetowa Solaro
Strona internetowa Noclegi Astra
Strona internetowa Sala Weselna Astra
Strona internetowa Tel Kab
Strona internetowa dla Ułożony Ogród